Ola & Norbert

Już od samego początku wiedzieliśmy, że trafiliśmy perfekcyjnie. Tomek to nie tylko profesjonalista ale też świetny człowiek, uśmiechnięty, otwarty na propozycje i kreatywny! Muzyka dobierana była na bieżąco pod gości, więc wybawiła się i młodzież, i osoby starsze. Zatem jeśli jakaś para się jeszcze zastanawia to po stokroć polecamy! :)

Maciej & Klaudia

Tomek poprowadził moje wesele w wymarzony przeze mnie sposób. Kosmiczna atmosfera, perfekcyjnie czuje publikę, co i kiedy ma zagrać. No rewelacja!!! Tomek Cichy to zdecydowanie 5* fachowiec w swojej branży ♥️

Paulina & Marcin

Tomek to nie tylko świetny DJ, ale przede wszystkim wspaniały i przemiły człowiek. Zawsze do dyspozycji, służył pomocą i radą, ustalił z nami najdrobniejsze szczegóły dzięki czemu w dniu ślubu o zabawę i muzykę byliśmy w zupełności spokojni Wiedzieliśmy, ze wszystko jest w najlepszych rękach. Chcemy również polecić Wam żonę Tomka - Monikę, która swoją piękną grą na skrzypcach uświetniła nasz ślub i sprawiła, że było naprawdę tak jak to sobie wymarzyliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc! Polecamy z całego serca!

Kamila & Przemysław

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, Tomek to sympatyczny człowiek z pasją. Niewielkie wesele, ale mega udane, fajna muzyka, dopasowana do wieku i preferencji gości, kulturalne i śmieszne zabawy. Polecam z całego serca! ♥️

Kasia & Tomek

Biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze doświadczenia, organizację wesela rozpoczęliśmy od poszukiwania DJ'a w przeciwieństwie do większości par, które zaczynają od rezerwacji sali. Tomka poznaliśmy przez jedną ze stron internetowych, jednak już po pierwszy spotkaniu mieliśmy pewność, że to odpowiednia osoba. Tomek jest osobą otwartą, z wysoką kulturą osobistą i bardzo dobrą dykcją. Dzięki niemu nasze wesele było wyjątkowe, goście chętnie pojawiali się na parkiecie i byli zaangażowani we wszystko co się działo. Przed weselem uzgodniliśmy preferowany przez nas rodzaj muzyki, zabawy oraz harmonogram wesela. Tomek świetnie kontroluje czas i na bieżąco podpowiada, co powinno się wydarzyć w najbliższym czasie, żeby o niczym nie zapomnieć. Nasze wesele zostało przełożone na miesiąc później ze względu na wyjątkową sytuację. Mimo tego nie było żadnego problemu z realizacją naszej umowy. Co więcej, Tomek postanowił skrócić swój urlop, żeby dostosować się do preferowanego przez nas terminu, za co serdecznie dziękujemy. Od gości słyszeliśmy dużo pochwał na temat pracy Tomka, a to też jest dla nas bardzo ważne. Nic nie zastąpi dobrego DJ'a na weselu, a Tomek świetnie się spisuje w tej roli, dlatego szczerze polecamy :)

Laura & Olaf

Z czystym sumieniem mogę polecić dj Tomka Cichego!!! Grał na naszym weselu i był to jeden z lepszych wyborów jakie podjęliśmy podczas przygotowań do imprezy :) Podczas wesela grał dokładnie taką muzykę o jaką prosiliśmy (pojawiły się nawet niespotykane w radiu ulubione piosenki naszych rodziców, o które go prosiliśmy) i do końca imprezy, która trwała do 5:00 z uśmiechem zapraszał do wspólnej zabawy. Poza samym graniem dj Tomek prowadził tez wiele konkursów i zabaw, które trafiły w gusta naszych gości. Przed weselem dokładnie pytał nas o nasze preferencje dotyczące zabaw i muzyki i nie zawiedliśmy się :) Wszystko było po prostu perfekcyjne! 11/10 :)

Justyna

Rzadko spotyka się kogoś, kto wykonuje swoją pracę z taką pasją i zaangażowaniem! Tomek Cichy potrafi zarazić swoim entuzjazmem i radością nawet największego ponuraka i myślę, że właśnie dlatego tworzy tak piękne wydarzenia, pełne dobrej energii i twórczej zabawy. Serdecznie polecam usługi firmy każdemu, kto chce mieć pewność, że najważniejsze wydarzenia życia będą się wiązały z samymi pięknymi i radosnymi wspomnieniami :) Tomku, życzę niesłabnącego zapału i wielu sukcesów, tym bardziej, że każdy Twój sukces to odrobina więcej radości w życiu innych ludzi :)

Magda & Michał

Świetna zabawa do utraty sił, aż żal było schodzić z parkietu :) Muzyka dopasowana do naszych oczekiwań, a zabawy poprowadzone z humorem. Serdecznie polecamy na wesele :)

Ania & Damian

Tomek to wspaniały DJ, bawiliśmy się świetnie. Potrafił rozruszać tak małe wesele jakie myśmy mieli. Goście byli zadowoleni jak i my. Z całego serca polecamy go gorąco nie będziecie żałować ♥️ :)

Agnieszka

Gorąco polecam! Lepiej trafić nie mogliśmy! Zabawa jakiej się nie spodziewaliśmy, chyba nadal nie wierzymy w to co się tam działo tańce zabawy do białego rana! Do ostatniej minuty. Pełen profesjonalizm. Gdybym mogła to powtórzyć to bez zastanowienia biorę Tomka :) Jeszcze raz dziękujemy! I polecamy z czystym sumieniem :)

Aleksandra & Mateusz

Świetna współpraca, super zabawa i muzyka oraz organizacja całego wesela :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy Tomka - jest najlepszy!! :D

Jacek & Karolina

Najlepsza oprawa muzyczna jaka można było sobie wymarzyć!!! Pełen profesjonalizm!!! Muzyka dopasowana pod każdego gościa na weselu !!! Każdy jest zachwycony tym co przygotował dla nas !!! Polecam każdej młodej parze. Jeszcze raz wielkie dzięki !!

Marcin & Paulina

Pochodzę z Mazowsza i wybór DJ (nie ukrywam) sprawił trochę problemów wyprawiając wesele na śląskiej ziemi nie znając tu za wiele ;) Na szczęście miałam okazję słyszeć DJ Tomka na różnych imprezach (weselach znajomych) i wybór był oczywisty ;) ustalając z Tomkiem krok po kroku jak będzie wyglądało wesele - już czułam się bezpieczna :) Tomek jest profesjonalista ale przede wszystkim widać, że to co robi -robi z pasją ♥️ potwierdzają to słowa znajomych po weselu, że DJ był naprawdę dobry ;) A dla państwa młodych to sama przyjemność słyszeć takie słowa :) być może opinia cukierkowa ale tak naprawdę było ;) jeżeli chcesz bawić się na swoim weselu jak na najlepszej imprezie (albo i lepiej ) polecam Tomka ;)!

Emilia & Szymon

wszystko było idealnie! Jakość muzyki, sprzęt, oświetlenie i sam Dj - świetny! Potrafi zabawić gości co jest najważniejsze, wiec nikomu się nie nudziło. Dobrane piosenki do gości - potrafi wyczuć przy czym się najlepiej bawią. Bawiliśmy się do 5 rano, bo tak wszystkim się podobało :)